plasma-desktop - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
hu: Billentyűzetkiosztás: %1

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Caps Lock is on
hu: A Caps Lock be van kapcsolva

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hu: Alvó állapot

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Shut Down
hu: Leállítás

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
hu: Egyéb…

en: Type in Username and Password
hu: Adja meg a felhasználónevet és a jelszót

en: List Users
hu: Felhasználólista

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzet

en: Login Failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Desktop Session: %1
hu: Asztali munkamenet: %1
