plasma-desktop - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Emoji Selector
hu: Emodzsiválasztó

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
hu: (C) Aleix Pol i Gonzalez, 2019.

en: Replace an existing instance
hu: Meglévő példány cseréje

en: Search
hu: Keresés

en: Clear History
hu: Előzmények törlése

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
hu: Karakter másolása

en: %1 copied to the clipboard
hu: A(z) %1 a vágólapra került

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
hu: Leírás másolása

en: No recent Emojis
hu: Nincsenek legutóbi emodzsik

en: Recent
hu: Legutóbbiak

en: All
hu: Mind

en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
hu: Mosolyok és érzelmek

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
hu: Emberek és testrészek

[ctx: Emoji Category]
en: Component
hu: Komponens

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
hu: Állatok és természet

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
hu: Étel és ital

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
hu: Utazás és helyek

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
hu: Tevékenységek

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
hu: Objektumok

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
hu: Szimbólumok

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
hu: Zászlók
