plasma-desktop - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
hu: Automatikus

en: No touchscreens found
hu: Nem található érintőképernyő

en: Connect an external touchscreen
hu: Csatlakoztasson egy külső érintőképernyőt

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
hu: Eszköz:

en: Enabled:
hu: Bekapcsolva:

en: Target display:
hu: Célkijelző:
