plasma-desktop - en to hu translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
hu: Érték

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
hu: MEGNYOMVA

[ctx: @label Button state]
en: State
hu: Állapot

en: No game controllers found
hu: Nem találhatók kontrollerek.

en: Connect a wired or wireless controller
hu: Csatlakoztasson egy vezetékes vagy vezeték nélküli vezérlőt

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
hu: Eszköz:

[ctx: @label Visual representation of an axis position]
en: Position:
hu: Pozíció:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
hu: Gombok:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
hu: Tengelyek:
