knetattach - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hr: Unesite ime za ovu <i>Web mapu</i> kao i adresu poslužitelja, port i putanju do mape za korištenje i pritisnite gumb <b>Spremi i Spoji se</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hr: Unesite ime za ovu <i>Vezu sigurne ljuske (SSH)</i> kao i adresu poslužitelja, port i putanju do mape za korištenje i pritisnite gumb <b>Spremi i Spoji se</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hr: Unesite ime za ovu <i>Vezu protokola za prijenos datoteka (FTP)</i> kao i adresu poslužitelja, port i putanju do mape za korištenje i pritisnite gumb <b>Spremi i Spoji se</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hr: Unesite ime za ovaj <i>Microsoft Windows mrežni pogon</i> kao i adresu poslužitelja, port i putanju do mape za korištenje i pritisnite gumb <b>Spremi i Spoji se</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
hr: Ne mogu se spojiti na poslužitelj. Molim provjerite svoje postavke i pokušajte ponovo.

en: Save && C&onnect
hr: Spremi i Spoji se

en: C&onnect
hr: Spoji se

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
hr: Čarobnjak mrežne mape

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
hr: Dodaj mrežnu mapu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
hr: Odaberite tip mrežne mape na koju se želite spojiti i pritisnite gumb "Sljedeće".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
hr: &Nedavne veze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
hr: &Web mapa (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
hr: &Sigurna ljuska (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
hr: &Microsoft® Windows® mrežni pogon

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
hr: Informacije o mrežnoj mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
hr: I&me:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
hr: &Korisnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
hr: Po&služitelj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
hr: &Mapa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
hr: Kodiranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
hr: St&vori ikonu za ovu udaljenu mapu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
hr: Ko&risti enkripciju

en: KDE Network Wizard
hr: KDE čarobnjak mreže

en: (c) 2004 George Staikos
hr: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
hr: Glavni autor i održavatelj
