plasma-desktop - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
he: פריסת מקלדת: %1

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Log In
he: כניסה

en: Caps Lock is on
he: Caps Lock דולק

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
he: שינה

en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Shut Down
he: כיבוי

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
he: אחר…

en: Type in Username and Password
he: נא להקליד שם משתמש וסיסמה

en: List Users
he: הצגת משתמשים

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
he: מקלדת וירטואלית

en: Login Failed
he: הכניסה נכשלה

en: Desktop Session: %1
he: הפעלת שולחן עבודה: %1
