kcmkeyboard - en to he translation catalogue (74 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
he: מחליף פריסות מקלדת

en: Switch to Next Keyboard Layout
he: מעבר לפריסת המקלדת הבאה

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
he: מעבר לפריסת המקלדת הבאה

en: Switch keyboard layout to %1
he: מעביר לפריסת המקלדת %1

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
he: תצוגה מקדימה של מקלדת

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
he: המחשת פריסת מקלדת

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
    Previewing layouts that are defined outside your systems xkb directory is not supported and  will also trigger this message. These might still work fine if applied
he: טעינת תוואי המקלדת נכשלה. בדרך כלל מציין שהדגם הנבחר לא תומך בפריסה או בהגוון פריסה מסוים. זה כנראה יקרה גם בעת ניסיון להשתמש בצירוף כזה של דגם, פריסה והגוון.
    הצגה מקדימה של הפריסוות שמוגדרות מחוץ לתיקיית ה־xkb של המערכת שלך אינה נתמכת וגם תציג את ההודעה הזאת. הן יכולות לעבוד היטב אם יוחלו במערכת

[ctx: @title]
en: Key Bindings
he: איגודי מקשים

[ctx: @label:checkbox]
en: Configure keyboard options
he: הגדרת אפשרויות המקלדת

[ctx: @action:button]
en: Reset
he: איפוס

[ctx: @info accessible]
en: Reset selected options for this group
he: איפוס האפשרויות לקבוצה הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset selected options for this group
he: איפוס האפשרויות לקבוצה הזאת

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
he: הוספת פריסה

[ctx: @label:textbox]
en: Short layout name
he: שם פריסה מקוצר

[ctx: @info]
en: The abbreviated name of the selected layout, which will be displayed in the system tray. You can change this setting yourself.
he: השם המקוצר של הפריסה הנבחרת, שיוצג בשורת המערכת. אפשר לשנות את ההגדרה הזאת בעצמך.

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
he: קיצור דרך:

[ctx: @action:button]
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: @action:button]
en: Configure Switching…
he: הגדרת החלפה…

[ctx: @action:button accessible]
en: Configure Switching
he: הגדרת החלפה

[ctx: @action:button]
en: Key Bindings
he: איגודי מקשים

[ctx: @action:button accessible]
en: Key Bindings
he: איגודי מקשים

[ctx: @action:button Layout]
en: Add…
he: הוספה…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add layout
he: הוספת פריסה

[ctx: @label:checkbox configure layouts option]
en: Enable
he: הפעלה

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Configure Layouts
he: הגדרת פריסות

[ctx: @label:listbox Keyboard model]
en: Model:
he: דגם:

[ctx: @label:listbox]
en: NumLock on startup:
he: מצב NumLock בעלייה:

[ctx: @item:inlistbox Turn on "NumLock" on startup]
en: Turn on
he: פעיל

[ctx: @item:inlistbox Turn off "NumLock" on startup]
en: Turn off
he: כבוי

[ctx: @item:inlistbox Leave "NumLock" at whatever it was set to before Plasma started up]
en: Leave unchanged
he: להשאיר ללא שינוי

[ctx: @label:checkbox]
en: Key repeat:
he: חזרה על הקשה:

[ctx: @label:checkbox accessible]
en: Key repeat
he: חזרה על הקשה

[ctx: @label:textbox Key repeat delay]
en: Delay:
he: השהיה:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat delay %1
he: השהייה בין חזרת הקשה %1

[ctx: @spinbox:value Repeat delay interval]
en: %1 ms
he: %1 מ״ש

[ctx: @spinbox:value Repeat delay interval]
en: ms
he: מ״ש

[ctx: @label:textbox Key repeat rate]
en: Rate:
he: קצב:

[ctx: @label:spinbox accessible]
en: Key repeat rate %1
he: קצב חזרת הקשה %1

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: %1 repeats/s
he: %1 חזרות לשנייה

[ctx: @spinbox:value Key repeat rate]
en: repeats/s
he: חזרות לשנייה

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
he: אזור בדיקה:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
he: נא להקליד כאן כדי לבדוק את ההגדרות

[ctx: @title:view]
en: Layouts
he: פריסות

[ctx: @action:button]
en: Move Up
he: העלאה מעלה

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout up
he: העלאת הפריסה %1 למעלה

[ctx: @action:button]
en: Move Down
he: הורדה מטה

[ctx: @action:button accessible]
en: Move %1 layout Down
he: הורדת הפריסה %1 מטה

[ctx: @action:button accessible]
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: @action:button]
en: Remove
he: הסרה

[ctx: @action:button accessible]
en: Remove layout %1
he: הסרת הפריסה %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Spare layouts:
he: פריסות עודפות:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spared main layouts
he: מספר פריסות ראשיות עודפות

[ctx: @label:textbox completes spinbox, x main layouts]
en: main layouts
he: פריסות ראשיות

[ctx: @info]
en: You can have up to 4 main layouts, all other layouts are spare. Spare layouts are not included when cycling through the layouts, but can be accessed through the keyboard indicator applet or by setting a custom shortcut.
he: יכולות להיות עד 4 פריסות ראשיות, כל שאר הפריסות הן עודפות. פריסות עודפות לא נכללות בסבב החלפת הפריסות, אבל אפשר לגשת אליהן דרך יישומון מחוון המקלדת או על ידי הגדרת צירוף מקשים בהתאמה אישית.

[ctx: @label:group Shortcut to change the keyboard layout. Keep it short]
en: Change layout shortcut:
he: החלפת קיצור המקשים של הפריסה:

[ctx: @label Change layout shortcut or "Configure Switching"]
en: or
he: או

[ctx: @title]
en: Configure Switching
he: הגדרת החלפה

[ctx: @title:group]
en: Behavior
he: התנהגות

[ctx: @label:listbox]
en: Switching layout affects:
he: החלפת פריסה משפיעה על:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows
he: כל החלונות

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows on current desktop
he: כל החלונות בשולחן העבודה הנוכחי

[ctx: @item:inlistbox]
en: All windows of current application
he: כל החלונות של היישום הנוכחי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Current window only
he: החלון הנוכחי בלבד

[ctx: @label:checkbox]
en: Show notification on layout change
he: הצגת התראה על החלפת פריסה

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts
he: מקשי קיצור

[ctx: @option:textbox]
en: Change layout:
he: החלפת פריסה:

[ctx: @option:textbox]
en: Switch to last used layout:
he: החלפה לפריסה האחרונה שהייתה בשימוש:

[ctx: @title:group]
en: Legacy Shortcuts
he: מקשי קיצור מיושנים

[ctx: @info]
en: Legacy X11 shortcuts allow finer control of modifier-only shortcuts and have slightly better support on X11 in edge cases. They can also be used on Wayland.<nl/><nl/>Setting these shortcuts will take you to the Key bindings page.
he: צירופי מקשים מיושנים של X11 מאפשרים לשליטה באצבע של צירופי מקשים עם מקשי החלפה בלבד ויש להם תמיכה מעט טובה יותר ב־X11 במקרי קצה. אפשר גם להשתמש בהם ב־Wayland.<nl/><nl/>הגדרת צירופי המקשים האלה תוביל אותך לעמוד איגודי המקשים.

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative symbols:
he: סמלים חלופיים:

[ctx: @info]
en: Modifier keys can be used to type additional characters, symbols, and diacritical marks.
he: אפשר להשתמש במקשי החלפה כדי להקליד תווים, סמלים וסימני הבחן נוספים.

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
he[0]: קיצור דרך
he[1]: שני קיצורי דרך
he[2]: %1 קיצורי דרך
he[3]: %1 קיצורי דרך

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
he: ללא
