plasma-desktop - en to he translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
he: ערך

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
he: נלחץ

[ctx: @label Button state]
en: State
he: מצב

en: No game controllers found
he: לא נמצאו פקדי משחקים

en: Connect a wired or wireless controller
he: חיבור בקר משחק קווי או אלחוטי

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
he: התקן:

[ctx: @label Visual representation of an axis position]
en: Position:
he: מקום:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
he: כפתורים:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
he: צירים:
