plasma-desktop - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
gl: Automática

en: No touchscreens found
gl: Non se atoparon áreas táctiles.

en: Connect an external touchscreen
gl: Conectar a unha área táctil externa

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
gl: Dispositivo:

en: Enabled:
gl: Activado:

en: Target display:
gl: Pantalla de destino:
