kcm_solid_actions - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Editing Action '%1'
gl: Editando a acción «%1»

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
gl: Semella que o nome da acción, a orde, a icona ou a condición non son correctas.
    En consecuencia non se aplicarán os cambios.

en: Invalid action
gl: Acción incorrecta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
gl: Editar o parámetro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
gl: Tipo do parámetro:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
gl: Coincidencia da propiedade

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
gl: Conxunción do contido

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
gl: Disxunción do contido

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
gl: A interface do dispositivo casa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
gl: Tipo de dispositivo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
gl: Nome do valor:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
gl: É igual que

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
gl: Contén

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
gl: Reiniciar o parámetro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
gl: Gardar os cambios do parámetro

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
gl: Icona da acción, prema para cambialo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
gl: Nome da acción.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
gl: Orde:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
gl: A orde que desencadeará a acción.
    Aquí pode incluír calquera dos seguintes caracteres de substitución
    (non importa se son maiúsculas ou minúsculas):
    
    %f: o punto de montaxe do dispositivo, só para dispositivos de almacenaxe.
    %d: ruta ao nó do dispositivo, só para dispositivos de bloque.
    %i: o identificador do dispositivo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
gl: Os dispositivos deben ter estes parámetros para esta acción:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
gl: Nome da acción:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
gl: Insira o nome da nova acción.

en: Solid Action Desktop File Generator
gl: Xerador de ficheiros de escritorio para accións de Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
gl: Unha utilidade para xerar automaticamente ficheiros .desktop a partir de clases DeviceInterface de Solid para a súa tradución

en: (c) 2009, Ben Cooksley
gl: © 2009, Ben Cooksley

en: Maintainer
gl: Mantemento.

en: The device must be of the type %1
gl: O dispositivo debe ser do tipo %1

en: Any of the contained properties must match
gl: Debe satisfacer calquera das propiedades contidas

en: All of the contained properties must match
gl: Debe satisfacer todas as propiedades contidas

en: The device property %1 must equal %2
gl: A propiedade %1 do dispositivo debe ser %2

en: The device property %1 must contain %2
gl: A propiedade %1 do dispositivo debe conter %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
gl: Semella que o predicado desta acción non é correcto.

en: Error Parsing Device Conditions
gl: Aconteceu un erro ao procesar as condicións do dispositivo

en: No Action Selected
gl: Non escolleu ningunha acción

en: Cannot be deleted
gl: Non é posíbel eliminar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
gl: Retirar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
gl: Editar…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
gl: Engadir…
