kcmkded - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
gl: Non foi posíbel deter o servizo: %1

en: Failed to start service: %1
gl: Non foi posíbel iniciar o servizo: %1

en: Failed to stop service.
gl: Non foi posíbel deter o servizo.

en: Failed to start service.
gl: Non foi posíbel iniciar o servizo.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
gl: Non foi posíbel notificar o cambio gardado ao xestor de servizos de KDE (kded6): %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
gl: Se desactiva algo aquí para solucionar un problema, lembre <link url='%1'>remitir un informe de fallo tamén</link>.

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
gl: O xestor de servizos en segundo plano (kded6) non está a executarse. Asegúrese de que está instalado correctamente.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
gl: Algúns servizos desactívanse a si mesmos de novo cando se inician manualmente se non resultan útiles no contorno actual.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
gl: Algúns servizos iniciáronse ou detivéronse automaticamente cando o xestor de servizos en segundo plano (kded6) se reiniciou para aplicar os cambios.

en: All Services
gl: Todos os servizos

[ctx: List running services]
en: Running
gl: En execución

[ctx: List not running services]
en: Not Running
gl: Non está a executarse

en: Startup Services
gl: Servizos de inicio

en: Load-on-Demand Services
gl: Servizos cargados segundo a demanda

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
gl: Desactivar a carga automática de %1 no inicio

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
gl: Activar a carga automática de %1 no inicio

en: Toggle automatically loading this service on startup
gl: Conmutar a carga automática deste servizo no inicio

en: Not running
gl: Non está a executarse

en: Running
gl: En execución

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
gl: Deter %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
gl: Iniciar %1

en: Stop Service
gl: Deter o servizo

en: Start Service
gl: Iniciar o servizo
