kcmkonq - en to gl translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
gl: Cartafol do escritorio:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
gl: Este cartafol contén os ficheiros que ve no escritorio.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
gl: Cartafol de documentos:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para abrir ou gardar documentos.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
gl: Cartafol de descargas:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para gardar o elementos descargados.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
gl: Cartafol de vídeos:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para abrir ou gardar ficheiros de vídeo.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
gl: Cartafol de imaxes:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para abrir ou gardar ficheiros de imaxe.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
gl: Cartafol de música:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para abrir ou gardar ficheiros de música.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
gl: Cartafol público:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para ficheiros compartidos publicamente cando se active a compartición de rede.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
gl: Cartafol de modelos:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
gl: Este cartafol usarase de maneira predeterminada para abrir ou gardar ficheiros de modelo.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
gl: Escoller unha nova localización
