kcmcomponentchooser - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Other…
gl: Outra…

en: Select default archive manager
gl: Seleccione o xestor de arquivos predeterminado:

en: Select default browser
gl: Seleccione o navegador predeterminado:

en: Select default e-mail client
gl: Seleccione o cliente de correo electrónico predeterminado:

en: Select default file manager
gl: Seleccione o xestor de ficheiros predeterminado:

en: Select default map
gl: Seleccione o mapa predeterminado:

en: Select default image viewer
gl: Seleccione o visor de imaxes predeterminado:

en: Select default music player
gl: Seleccione o reprodutor de música predeterminado:

en: Select default PDF viewer
gl: Seleccione o visor de PDF predeterminado:

en: Select default dialer application
gl: Seleccione a aplicación de teléfono predeterminada:

en: Select default terminal emulator
gl: Seleccione o emulador de terminal predeterminado:

en: Select default text editor
gl: Seleccione o editor de texto predeterminado:

en: Select default video player
gl: Seleccione o reprodutor de vídeo predeterminado:

en: Details
gl: Detalles

en: This application can also open these file types:
gl: Esta aplicación tamén pode abrir estes tipos de ficheiros:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
gl: %1 (está abríndose con %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
gl: Abrilo todo en %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
gl: Esta aplicación non anuncia compatibilidade cos seguintes tipos de ficheiros, pero quizais os poida abrir aínda así:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
gl: Forzar a apertura de todos en %1

en: Configure Manually…
gl: Configurar manualmente…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
gl: «%1» non parece compatíbel cos seguintes tipos MIME asociados con este tipo de aplicación: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
gl: Quizais esta aplicación non poida abrir todos os tipos de ficheiros.

[ctx: @action:button]
en: View Details
gl: Ver os detalles

en: Web browser:
gl: Navegador web:

en: Email client:
gl: Cliente de correo electrónico:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
gl: Números de teléfono:

en: Image viewer:
gl: Visor de imaxes:

en: Music player:
gl: Reprodutor de música:

en: Video player:
gl: Reprodutor de vídeo:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
gl: Documentos

en: Text editor:
gl: Editor de textos:

en: PDF viewer:
gl: Visor de PDF:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
gl: Utilidades

en: File manager:
gl: Xestor de ficheiros:

en: Terminal emulator:
gl: Emulador de terminal:

en: Archive manager:
gl: Xestor de arquivos:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
gl: Mapa
