plasma-desktop - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Emoji Selector
fi: Emojivalitsin

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
fi: © 2019 Aleix Pol i Gonzalez

en: Replace an existing instance
fi: Korvaa aiempi instanssi

en: Search
fi: Etsi

en: Clear History
fi: Tyhjennä historia

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
fi: Kopioi merkki

en: %1 copied to the clipboard
fi: %1 kopioitu leikepöydälle

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
fi: Kopioi kuvaus

en: No recent Emojis
fi: Ei viimeaikaisia emojeja

en: Recent
fi: Viimeisimmät

en: All
fi: Kaikki

en: Categories
fi: Luokat

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
fi: Hymiöt ja tunteet

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
fi: Ihmiset ja keho

[ctx: Emoji Category]
en: Component
fi: Komponentti

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
fi: Eläimet ja luonto

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
fi: Ruoka ja juoma

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
fi: Matkustaminen ja paikat

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
fi: Aktiviteetit

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
fi: Kappaleet

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
fi: Symbolit

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
fi: Liput
