plasma-desktop - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
eu: Emoji hautatzailea

en: Replace an existing instance
eu: Ordeztu aurrez dagoen instantzia bat

en: Search
eu: Bilatu

en: Clear History
eu: Garbitu historia

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
eu: Kopiatu karakterea

en: %1 copied to the clipboard
eu: %1 arbelera kopiatu da

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
eu: Kopiatu deskribapena

en: No recent Emojis
eu: Ez dago azken aldiko Emojirik

en: Recent
eu: Azken aldikoa

en: All
eu: Guztiak

en: Categories
eu: Kategoriak

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
eu: Aurpegierak eta emozioak

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
eu: Jendea eta gorputza

[ctx: Emoji Category]
en: Component
eu: Osagaia

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
eu: Animaliak eta natura

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
eu: Janaria eta edaria

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
eu: Bidaiatzea eta lekuak

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
eu: Jarduerak

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
eu: Objektuak

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
eu: Ikurrak

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
eu: Banderak
