plasma-desktop - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
eu: Zerbitzua gelditzea huts egin du: %1

en: Failed to start service: %1
eu: Zerbitzua abiaraztea huts egin du: %1

en: Failed to stop service.
eu: Zerbitzua gelditzea huts egin du.

en: Failed to start service.
eu: Zerbitzua abiaraztea huts egin du.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
eu: KDE zerbitzu-kudeatzaileari (kded6) gordetako aldaketei buruz jakinaraztea huts egin du: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
eu: Arazo baten inguruan lan egiteko hemen zerbait ezgaitzen ari bazara, mesedez, <link url='%1'>bidali hari buruzko akats-txosten bat ere.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
eu: Hondoko zerbitzuen kudeatzailea (kded6) une honetan ez dago martxan. Ziurtatu behar bezala instalatuta dagoela.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
eu: Zerbitzu batzuek haien burua ezgaitzen dute, eskuz abiaraztean, uneko ingurunean erabilgarriak ez direnean.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
eu: Zerbitzu batzuk automatikoki abiarazi/geldiarazi dira, aldaketak ezartzeko, hondoko zerbitzuen kudeatzailea (kded6) berrabiatu denean.

en: All Services
eu: Zerbitzu guztiak

[ctx: List running services]
en: Running
eu: Martxan

[ctx: List not running services]
en: Not Running
eu: Ez dago martxan

en: Startup Services
eu: Abioko zerbitzuak

en: Load-on-Demand Services
eu: Eskatu ahala zamatzeko zerbitzuak

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
eu: Ezgaitu %1 abioan automatikoki zamatzea

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
eu: Gaitu %1 abioan automatikoki zamatzea

en: Toggle automatically loading this service on startup
eu: Txandakatu zerbitzu hau abioan automatikoki zamatzea

en: Not running
eu: Ez da exekutatzen ari

en: Running
eu: Exekutatzen

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
eu: Gelditu %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
eu: Abiarazi %1

en: Stop Service
eu: Geldiarazi zerbitzua

en: Start Service
eu: Abiarazi zerbitzua
