plasma-desktop - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
eo: Emoji-Selektilo

en: Replace an existing instance
eo: Anstataŭigi ekzistantan petskribon

en: Search
eo: Serĉi

en: Clear History
eo: Forviŝi Historion

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
eo: Kopii Signon

en: %1 copied to the clipboard
eo: %1 kopiita al la tondujo

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
eo: Kopii Priskribon

en: No recent Emojis
eo: Neniuj lastatempaj Emojis

en: Recent
eo: Lastatempa

en: All
eo: Ĉiuj

en: Categories
eo: Kategorioj

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
eo: Smileys kaj Emocio

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
eo: Homoj kaj Korpo

[ctx: Emoji Category]
en: Component
eo: Komponanto

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
eo: Bestoj kaj Naturo

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
eo: Manĝaĵo kaj trinkaĵo

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
eo: Vojaĝoj kaj Lokoj

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
eo: Aktivecoj

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
eo: Objektoj

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
eo: Simboloj

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
eo: Flagoj
