kcm_activities - en to eo translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
eo: Aktivec-Agordoj por %1

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
eo: Krei Novan Agadon

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
eo: Konservi

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
eo: Piktogramo:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
eo: Nomo:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
eo: Priskribo:

[ctx: @option:check]
en: While on this activity, allow:
eo: Dum ĉi tiu aktiveco, permesi:

en: Tracking file and app use
eo: Spuradon de dosiera kaj programa uzo

[ctx: @option:check]
en: Automatically turning off the screen
eo: Aŭtomata malŝalto de la ekrano

[ctx: @option:check]
en: Automatically shutting down or sleeping
eo: Aŭtomata sistemfermo aŭ dormiĝo

en: Shortcut for switching:
eo: Ŝparvojo por ŝanĝado:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
eo: Forigi %1 agado

en: Create New…
eo: Krei novan…

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
eo: Forigi Agadon

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
eo: Ĉu vi volas forigi aktivecon '%1'?

en: Delete Activity
eo: Forigi Agadon
