plasma-desktop - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
el: Αυτόματα

en: No touchscreens found
el: Δεν βρέθηκαν οθόνες αφής

en: Connect an external touchscreen
el: Σύνδεση εξωτερικής οθόνης αφής

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
el: Συσκευή:

en: Enabled:
el: Ενεργή:

en: Target display:
el: Οθόνη στόχος:
