kcmkded - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
el: Αποτυχία διακοπής υπηρεσίας: %1

en: Failed to start service: %1
el: Αποτυχία εκκίνησης υπηρεσίας: %1

en: Failed to stop service.
el: Αποτυχία διακοπής υπηρεσίας.

en: Failed to start service.
el: Αποτυχία εκκίνησης υπηρεσίας.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
el: Αποτυχία ειδοποίησης της Διαχείρισης Υπηρεσιών KDE (kded6) για την αποθηκευμένη αλλαγή: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
el: Αν απενεργοποιείτε κάτι εδώ για να παρακάμψετε ένα πρόβλημα, παρακαλούμε <link url='%1'>υποβάλετε και μια αναφορά σφάλματος γι' αυτό.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
el: Ο διαχειριστής υπηρεσιών παρασκηνίου (kded6) δεν εκτελείται επί του παρόντος. Βεβαιωθείτε ότι έχει εγκατασταθεί σωστά.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
el: Ορισμένες υπηρεσίες απενεργοποιούνται ξανά όταν εκκινούνται χειροκίνητα, εάν δεν είναι χρήσιμες στο τρέχον περιβάλλον.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
el: Ορισμένες υπηρεσίες ξεκίνησαν/σταμάτησαν αυτόματα κατά την επανεκκίνηση του διαχειριστή υπηρεσιών παρασκηνίου (kded6) για την εφαρμογή των αλλαγών σας.

en: All Services
el: Όλες οι υπηρεσίες

[ctx: List running services]
en: Running
el: Εκτελείται

[ctx: List not running services]
en: Not Running
el: Δεν εκτελείται

en: Startup Services
el: Υπηρεσίες εκκίνησης

en: Load-on-Demand Services
el: Υπηρεσίες φόρτωσης κατ' απαίτηση

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
el: Απενεργοποίηση αυτόματης φόρτωσης %1 κατά την εκκίνηση

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
el: Ενεργοποίηση αυτόματης φόρτωσης %1 κατά την εκκίνηση

en: Toggle automatically loading this service on startup
el: Εναλλαγή αυτόματης φόρτωσης αυτής της υπηρεσίας κατά την εκκίνηση

en: Not running
el: Δεν εκτελείται

en: Running
el: Εκτελείται

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
el: Διακοπή %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
el: Εκκίνηση %1

en: Stop Service
el: Διακοπή υπηρεσίας

en: Start Service
el: Έναρξη υπηρεσίας
