plasma-desktop - en to el translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
el: Τιμή

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
el: ΠΙΕΣΜΕΝΟ

[ctx: @label Button state]
en: State
el: Κατάσταση

en: No game controllers found
el: Δεν βρέθηκαν χειριστήρια παιχνιδιών

en: Connect a wired or wireless controller
el: Συνδέστε έναν ενσύρματο ή ασύρματο χειριστήριο

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
el: Συσκευή:

[ctx: @label Visual representation of an axis position]
en: Position:
el: Θέση:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
el: Κουμπιά:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
el: Άξονες:
