kcmkonq - en to el translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
el: Αυτός ο φάκελος περιέχει όλα τα αρχεία που βλέπετε στην επιφάνεια εργασίας.

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
el: Αυτός θα είναι ο προκαθορισμένος φάκελος για την αποθήκευση των ληφθέντων αντικειμένων σας.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
el: Φάκελος βίντεο:

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
el: Φάκελος μουσικής:

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
el: Φάκελος δημόσιων:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
el: Αυτός ο φάκελος θα χρησιμοποιείται από προεπιλογή για δημόσια κοινόχρηστα αρχεία όταν είναι ενεργοποιημένη η κοινή χρήση δικτύου.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
el: Φάκελος προτύπων:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
el: Αυτός ο φάκελος θα χρησιμοποιείται από προεπιλογή για τη φόρτωση ή την αποθήκευση προτύπων.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
el: Επιλογή νέας τοποθεσίας
