plasma-desktop - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
da: Emoji-vælger

en: Replace an existing instance
da: Erstat en eksisterende instans

en: Search
da: Søg

en: Clear History
da: Ryd historik

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
da: Kopiér karakter

en: %1 copied to the clipboard
da: %1 kopieret til udklipsholderen

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
da: Kopiér beskrivelse

en: No recent Emojis
da: Ingen nylige emojier

en: Recent
da: Nylige

en: All
da: Alle

en: Categories
da: Kategorier

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
da: Smileys og følelser

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
da: Folk og krop

[ctx: Emoji Category]
en: Component
da: Komponent

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
da: Dyr og natur

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
da: Mad og drikke

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
da: Rejser og steder

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
da: Aktiviteter

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
da: Objekter

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
da: Symboler

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
da: Flag
