knetattach - en to csb translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
csb: Proszã wpisac miono dlô tegò <i>katalogù Web</i>, a téż adresã serwerë, pòrt ë stegnã do katalogù, a zôs wcësnąc knąpã <b>Zapiszë ë pòłączë</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
csb: Proszã wpisac miono dlô tegò <i>pòłączenia przez SSH</i>, a téż adresã serwerë, pòrt ë stegnã do katalogù, a zôs wcësnąc knąpã <b>Zapiszë ë pòłączë</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
csb: Proszã wpisac miono dlô tegò <i>pòłączenia FTP</i>, a téż adresã serwerë, pòrt ë stegnã do katalogù, a zôs wcësnąc knąpã <b>Zapiszë ë pòłączë</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
csb: Proszã wpisac miono dlô tegò <i>sécowegò diskù Microsoft Windows</i>, a téż adresã serwerë, pòrt ë stegnã do katalogù, a zôs wcësnąc knąpã <b>Zapiszë ë pòłączë</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
csb: Nie mòże pòłączëc sã z serwerã. Proszã sprôwdzëc nastôwë ë spróbòwac znowa.

en: Save && C&onnect
csb: Zapiszë ë pòłą&czë

en: C&onnect
csb: &Pòłączë

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
csb: Przëdón ùsôdzaniô sécowëch katalogów

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
csb: Dodôj sécowi katalog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
csb: Proszã wëbrac ôrt sécowégò katalogù, z jaczim chcesz sã łączëc a zôs proszã klëknąc knąpã Dali.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
csb: &Slédne pòłączenié:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
csb: Katalog sécë &Web (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
csb: Bezpiecznô pòwłoka (&ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
csb: Sécowi disk &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
csb: Wëdowiédzô ò sécowëm katalogù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
csb: &Miono:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
csb: &Brëkòwnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
csb: Se&rwera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
csb: &Pòrt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
csb: &Katalog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
csb: Kòdowanié:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
csb: Ùsô&dzë ikònã dlô tegò zdólnegò katalogù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
csb: &Brëkùjë szifrowaniô

en: KDE Network Wizard
csb: Sécowi przëdón KDE

en: Primary author and maintainer
csb: Przédny ùsôdzca ë òpiekùn
