kcmaccess - en to csb translation catalogue (10 entries)

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
csb: Wcësni %1, ga włączoné są NumLock, CapsLock ë ScrollLock

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
csb: Wcësni %1, ga włączoné są CapsLock ë ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
csb: Wcësni %1, ga włączoné są NumLock ë ScrollLock

en: Press %1 while ScrollLock is active
csb: Wcësni %1, ga włączony je ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
csb: Wcësni %1, ga włączoné są NumLock ë CapsLock

en: Press %1 while CapsLock is active
csb: Wcësni %1, ga włączony je CapsLock

en: Press %1 while NumLock is active
csb: Wcësni %1, ga włączony je NumLock

en: Press %1
csb: Wcësni %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
csb: Włączë klawisze przëlepieniô, eżlë dwa klawisze są równoczasno wcësniãté

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
csb: Òdbijające klawisze
