knetattach - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
cs: Zadejte název pro tuto <i>webovou složku</i>, její adresu, port a cestu ke složce a stiskněte tlačítko <b>Uložit a připojit</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
cs: Zadejte název pro toto spojení s <i>bezpečným shellem</i>, adresu, port a cestu ke složce a stiskněte tlačítko <b>Uložit a připojit</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
cs: Zadejte název pro toto spojení s <i>FTP</i> serverem, adresu, port a cestu ke složce a stiskněte tlačítko <b>Uložit a připojit</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
cs: Zadejte název pro toto spojení s <i>diskem v síti MS Windows</i>, adresu, port a cestu ke složce a stiskněte tlačítko <b>Uložit a připojit</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
cs: Nelze se připojit k serveru; zkontrolujte nastavení a zkuste znovu.

en: Save && C&onnect
cs: Ul&ožit a připojit

en: C&onnect
cs: Přip&ojit se

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
cs: Průvodce síťovou složkou

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
cs: Přidat síťovou složku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
cs: Zvolte typ síťové složky, ke které si přejete se připojit, a stiskněte tlačítko 'Následující'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
cs: Nedávné spo&jení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
cs: &Webová složka (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
cs: Bezpečný &shell (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
cs: Disk v síti &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
cs: Informace o síťové složce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
cs: &Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
cs: &Uživatel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
cs: &Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
cs: S&ložka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
cs: Kódování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
cs: Pro tuto vzdálenou složku v&ytvořit ikonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
cs: Po&užívat šifrování

en: KDE Network Wizard
cs: Průvodce sítí pro KDE

en: Primary author and maintainer
cs: Primární autor a správce
