kcmaccess - en_US to cs translation catalogue (102 entries)

en_US: AltGraph
cs: Pravý Alt

en_US: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
cs: Pokud je NumLock, CapsLock a ScrollLock aktivní, stiskněte %1

en_US: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
cs: Pokud je CapsLock a ScrollLock aktivní, stiskněte %1

en_US: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
cs: Pokud je NumLock a ScrollLock aktivní, stiskněte %1

en_US: Press %1 while ScrollLock is active
cs: Pokud je ScrollLock je aktivní, stiskněte %1

en_US: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
cs: Držte %1, pokud je NumLock a CapsLock aktivní

en_US: Press %1 while CapsLock is active
cs: Držte %1, pokud CapsLock aktivní

en_US: Press %1 while NumLock is active
cs: Držte %1, pokud je NumLock aktivní

en_US: Press %1
cs: Stiskněte %1

en_US: Could not set gsettings for Orca: "%1" failed
cs: Selhalo nastavení gsettings pro Orca: "%1" selhalo

en_US: Error: Could not launch "orca --setup"
cs: Chyba: "orca --setup" nelze spustit

note: i18n: ectx: label, entry (Gestures), group (Keyboard)
en_US: Use Gestures
cs: Použít gesta myši

note: i18n: ectx: label, entry (AccessXTimeoutDelay), group (Keyboard)
en_US: Delay for timeout
cs: Časový limit

note: i18n: ectx: label, entry (SystemBell), group (Bell)
en_US: Use System Bell
cs: Používat systémový zvonek

note: i18n: ectx: label, entry (CustomBell), group (Bell)
en_US: Customize system bell
cs: Přizpůsobit systémový zvonek

note: i18n: ectx: label, entry (CustomBellFile), group (Bell)
en_US: Sound file for the Bell
cs: Soubor zvuku pro zvonek

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBell), group (Bell)
en_US: Use a visual bell instead of a sound
cs: Používat vizuální zvonek namísto zvuku

note: i18n: ectx: label, entry (InvertScreen), group (Bell)
en_US: Invert the system colors on the bell
cs: Invertovat systémové barvy při zvonění

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBellColor), group (Bell)
en_US: Color of the Visible Bell
cs: Barva viditelného zvonku

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBellPause), group (Bell)
en_US: Duration of the Visible Bell
cs: Doba trvání viditelného zvonku

note: i18n: ectx: label, entry (ColorblindnessCorrection), group (Plugins)
en_US: Whether Colorblindness Correction is enabled
cs: Zda je povolena oprava barvosleposti

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeys), group (Keyboard)
en_US: Use sticky Keys
cs: Používat kombinace kláves jedním prstem

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en_US: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
cs: Vypnout kombinace kláves jedním prstem při současném stisku dvou kláves

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en_US: Bounce Keys
cs: Zabránit &vícenásobnému stisku klávesy

note: i18n: ectx: label, entry (MaxSpeed), group (Mouse)
en_US: Maximum Velocity
cs: Maximální rychlost

note: i18n: ectx: label, entry (Enabled), group (ScreenReader)
en_US: Enable Screen Reader
cs: Povolit čtení obrazovky

note: i18n: ectx: label, entry (ShakeCursor), group (Plugins)
en_US: Whether Shake Cursor is enabled
cs: Zda je povoleno zatřesení kurzoru

note: i18n: ectx: label, entry (ShakeCursorMagnification), group (Effect-shakecursor)
en_US: Magnification
cs: Zvětšení

[ctx: @option:check]
en_US: Activation shortcuts:
cs: Klávesové zkratky pro aktivaci:

[ctx: Enable activation shortcuts]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label]
en_US: Press Shift 5 times to enable Sticky Keys
cs: Pro použití jedním prstem stiskněte Shift pětkrát

en_US: When a shortcut is used:
cs: Při použití zkratky :

en_US: Display a confirmation dialog
cs: Zobrazit potvrzovací dialog

en_US: Ring the system bell
cs: Zazvonit systémovým zvonkem

en_US: Show a notification
cs: Zobrazit upozornění

en_US: Configure Notifications…
cs: Nastavit upozornění…

en_US: Please choose an audio file
cs: Prosím, vyberte soubor audio

[ctx: Name filters in a file dialog. Do not translate `(*.ogg *.oga *.wav)`]
en_US: ogg, oga, and wav audio files (*.ogg *.oga *.wav)
cs: Audio soubory ogg, oga, a wav (*.ogg *.oga *.wav)

en_US: Audible bell:
cs: Akustický zvonek:

[ctx: Enable the system bell]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label]
en_US: Emits a sound whenever certain keys are pressed
cs: Vydá zvuk kdykoliv jsou stisknuty jisté klávesy

[ctx: Defines if the system will use a sound system bell]
en_US: Custom sound:
cs: Vlastní zvuk:

en_US: Visual bell:
cs: Vizuální zvonek:

[ctx: Enable visual bell]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label]
en_US: Flashes the screen whenever certain keys are pressed
cs: Problikne obrazovku kdykoliv jsou stisknuty konkrétní klávesy

[ctx: @option:radio Invert screen colors when a system bell is rung]
en_US: Invert screen colors
cs: Invertovat barvy na obrazovce

[ctx: @option:radio Flash screen when a system bell is rung]
en_US: Flash screen
cs: Blikající obrazovka

[ctx: Color of the system bell]
en_US: Color
cs: Barva

[ctx: Duration of the system bell]
en_US: Duration:
cs: Doba trvání:

[ctx: @label]
en_US: Color blindness correction:
cs: Oprava barvosleposti:

[ctx: @option check, Enable color blindness correction effect]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label]
en_US: Mode:
cs: Režim:

[ctx: @option]
en_US: Protanopia (red weak)
cs: Protanopie (slabé vnímání červené)

[ctx: @option]
en_US: Deuteranopia (green weak)
cs: Deuteranopie (slabé vnímání zelené)

[ctx: @label]
en_US: Intensity:
cs: Intenzita:

[ctx: @label Mild color blindness correction intensity]
en_US: Mild
cs: Mírná

[ctx: @label Intense color blindness correction intensity]
en_US: Intense
cs: Intenzivní

en_US: Red
cs: Červená

en_US: Green
cs: Zelená

en_US: Blue
cs: Modrá

en_US: Purple
cs: Nachová

en_US: Slow keys:
cs: Pomalé klávesy:

[ctx: Enable slow keys]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: Slow keys Delay]
en_US: Delay:
cs: Prodleva:

en_US: Ring system bell:
cs: Zazvonit systémovým zvonkem:

[ctx: Use system bell when a key is pressed]
en_US: when any key is &pressed
cs: &pokud je stisknuta kterákoliv klávesa

[ctx: Use system bell when a key is accepted]
en_US: when any key is &accepted
cs: pokud je přij&ata kterákoliv klávesa

[ctx: Use system bell when a key is rejected]
en_US: when any key is &rejected
cs: pokud je odmítnuta kte&rákoliv klávesa

en_US: Bounce keys:
cs: Zabránit vícenásobnému stisku kláves:

[ctx: Bounce keys enable]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: Bounce keys delay]
en_US: Delay:
cs: Prodleva:

[ctx: @title Category name in sidebar]
en_US: System Bell
cs: Systémový zvonek

[ctx: System Modifier Keys]
en_US: Modifier Keys
cs: Modifikátory klávesnice

[ctx: System keyboard filters]
en_US: Keyboard Filters
cs: Filtrování kláves

[ctx: System mouse navigation]
en_US: Mouse Navigation
cs: Navigace pomocí myši

en_US: Activation Shortcuts
cs: Klávesové zkratky pro aktivaci

[ctx: System mouse navigation]
en_US: Screen Reader
cs: Čtečka obrazovky

[ctx: Correction for color blindness]
en_US: Color Blindness Correction
cs: Oprava barvosleposti

[ctx: Shake cursor to find it]
en_US: Shake Cursor
cs: Zatřást kurzorem

[ctx: @option:check]
en_US: Sticky keys:
cs: Kombinace kláves jedním prstem:

[ctx: @option:check Enable sticky keys]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @option:check]
en_US: Lock sticky keys
cs: Uzamknout kombinace kláves jedním prstem

en_US: Disable when two keys are held down
cs: Vypnout pokud jsou podrženy dvě klávesy

en_US: Ring system bell when modifier keys are used
cs: Zazvonit systémovým zvonkem pokud jsou použity modifikátory klávesnice

[ctx: @option:check Feedback options:]
en_US: Feedback:
cs: Zpětná vazba:

[ctx: @option:check]
en_US: Ring system bell when locking keys are used
cs: Zazvonit systémovým zvonkem pokud jsou použity zamykací klávesy

[ctx: @option:check]
en_US: Show notification when modifier or locking keys are used
cs: Zobrazit upozornění pokud jsou použity klávesy pro změny stavu modifikátorů či zamykání

[ctx: @action:button]
en_US: Configure Notifications…
cs: Nastavit upozornění…

[ctx: @option:check Enable mouse navigation]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label:spinbox]
en_US: Acceleration delay:
cs: Prodleva zrychlení:

[ctx: @label:spinbox]
en_US: Repeat interval:
cs: Interval opakování:

[ctx: @label:spinbox]
en_US: Acceleration time:
cs: Doba zrychlování:

[ctx: @label:spinbox]
en_US: Maximum speed:
cs: Maximální rychlost:

[ctx: @label:spinbox]
en_US: Pointer acceleration:
cs: Zrychlení ukazatele:

[ctx: @info Placeholder message title]
en_US: The Orca Screen Reader is not installed
cs: Čtečka obrazovky Orca není nainstalována

[ctx: @option:check]
en_US: Enable Screen Reader
cs: Povolit čtení obrazovky

[ctx: @action:button]
en_US: Launch Orca Screen Reader Configuration…
cs: Spustit nastavení čtečky obrazovky Orca…

[ctx: @label]
en_US: Shake cursor to find it:
cs: Zatřást kurzorem pro jeho snazší nalezení:

[ctx: @option check, Enable shake cursor effect]
en_US: Enable
cs: Povolit

[ctx: @label Cursor magnification level]
en_US: Magnification:
cs: Zvětšení:

[ctx: @label Normal cursor size]
en_US: Normal
cs: Normální

[ctx: @label Large cursor size]
en_US: Large
cs: Velká
