plasma-desktop - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
bg: Автоматично

en: No touchscreens found
bg: Не открит сензорен екран

en: Connect an external touchscreen
bg: Свързване на външен сензорен екран

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
bg: Устройство:

en: Enabled:
bg: Активирано:

en: Target display:
bg: Главен екран:
