plasma-desktop - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: None
bg: Без

en: No splash screen will be shown
bg: Няма да се покаже начален екран

en: You cannot delete the currently selected splash screen
bg: Не можете да изтриете на текущо избрания начален екран

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
bg: За бъдеща употреба

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
bg: Име на текущата тема за начален екран

en: &Get New…
bg: Изте&гляне на нови…

en: Failed to show the splash screen preview.
bg: Неуспешно показване на предварителен преглед за начален екран.

en: Preview Splash Screen
bg: Преглед на началния екран

en: Uninstall
bg: Деинсталиране
