plasma-desktop - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
az: Emoji seçici

en: Replace an existing instance
az: Mövcud nümunəni dəyişmək

en: Search
az: Axtarış

en: Clear History
az: Tarixçəni silin

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
az: Simvolu kopyala

en: %1 copied to the clipboard
az: %1 bufer yaddaşına kopyalanıb

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
az: Təsvirini kopyala

en: No recent Emojis
az: Son emojilər yoxdur

en: Recent
az: Əvvəlki

en: All
az: Bütün

en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
az: Smayllar və emosiyalar

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
az: İnsanlar

[ctx: Emoji Category]
en: Component
az: Komponent

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
az: Heyvanlar və təbiət

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
az: Yemək və içki

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
az: Səyahət və yerlər

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
az: Fəaliyyətlər

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
az: Obyektlər

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
az: Simvollar

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
az: Bayraqlar
