plasma-desktop - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Favorite Plugins
az: Seçilmiş qoşmalar

en: Available Plugins
az: Mövcud əlavələr

en: Configure KRunner…
az: KRunneri ayarlayın...

en: Get New Plugins…
az: Yeni Qoşmalar Almaq…

en: Enable or disable plugins (used in KRunner, Application Launcher, and the Overview effect). Mark plugins as favorites and arrange them in order you want to prioritize them.
az: Qoşmaları aktiv edin və ya söndürün (KRunner və Tətbiq Başladıcısında və Görünüş effektində istifadə olunur). Qoşmaları seçilmiş kimi işarələyin və onları üstünlük vermək istədiyiniz sıra ilə düzün.

en: Remove from favorites
az: Seçilmişlərdən silmək

en: Add to favorites
az: Seçilmişlərə əlavə etmək

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
az: Quraşdırma skriptini <message>%1</message> terminalında başlatmaq mümkün olmadı

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
az: Quraşdırma uğurla başa çatdı, indi bu pəncərəni bağlaya bilərsiniz

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
az: Silinmə uğurla başa çatdı, bu pəncərəni bağlaya bilərsiniz

en: Failed to copy file %1 to %2
az: %1 faylını %2 daxilinə kopyalamaq mümkün olmadı

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
az: %1 faylını silmək mümkün olmadı:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
az: KRunner qoşmasının quraşdırılması mümkün olmadı

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
az: İcra əmri: quraşdırmaq və ya silmək.

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
az: Arxivə və ya çıxarılan qovluğa yol

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
az: Visual təsdiqləmə dialoqunu göstərməmək

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
az: PackageKit dəstəyi yoxdur

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
az: Quraşdırmanı təsdiq etmək

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
az: Siz binar paketi quraşdırmaq üzrəsiniz. Siz bunları yalnız etibarlı müəllifdən və ya paketləyicidən quraşdırmalısınız.

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
az: Təhlükəni qəbul etmək və davam etmək

[ctx: @action:button]
en: View File
az: Fayla baxış

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
az: %1 mime növü packagekit modulu tərəfindən dəstəklənmir

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
az: Bu qoşma "%1" xidmətini işə salmaq üçün aşağıdakı əmri yerinə yetirir:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma quraşdırmanı silmə skripti təqdim etmir. Müəllifi ilə əlaqə saxlayın. Siz bu qoşmanı əl ilə quraşdırmağa cəhd edə bilərsiniz.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma silinmə skrtipti təqdim etmir. Müəllifi ilə əlaqə yaradın. Siz bu qoşmanı əl ilə silməyə cəhd edə bilərsiniz. Müəllifin təlimatı üçün README faylını oxuyun.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma quraşdırma skripti təqdim etmir. Müəllifi ilə əlaqə saxlayın. Siz bu qoşmanı əl ilə quraşdırmağa cəhd edə bilərsiniz.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma silinmə skrtipti təqdim etmir. Müəllifi ilə əlaqə yaradın. Siz bu qoşmanı əl ilə silməyə cəhd edə bilərsiniz. Müəllifin təlimatı üçün README faylını oxuyun.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma quraşdırma üçün təhlükəsizlik riski yarada biləcək bir skript istifadə edir. Lütfən, quraşdırmadan öncə bütün qoşmanın tərkiblərini nəzərdən keçirin və ya heç olmasa skriptin mənbə kodunu oxuyun.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
az: Bu qoşma quraşdırma üçün təhlükəsizlik riski yarada biləcək bir skript istifadə edir. Lütfən, quraşdırmadan öncə bütün qoşmanın tərkiblərini nəzərdən keçirin və ya heç olmasa README faylını və skriptin mənbə kodunu oxuyun.<nl/>Siz bununla özünüzü rahat və bunu etməyə qadir hesab etmirsinizsə, indi <interface>İmtina</interface> vurun.

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
az: Daxil ediləni silinmiş kimi qeyd edin

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
az: Daxil ediləni quraşdırılmış kimi qeyd edin

[ctx: @action:button]
en: View Script
az: Skroptə baxış

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
az: Mənbə qovluğuna baxış

[ctx: @action:button]
en: View %1
az: Baxış %1

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
az: %1 paket adı müəyyən edilə bilmədi

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
az: Quraçdırma əmri başladıla bilmədi: <message>%1</message>
