plasma-desktop - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
ast: Nun ye posible tolos cambeos. Mira los rexistros pa consiguir más información. Reanicia esti módulu de configuración y volvi tentalo.

en: Device:
ast: Preséu:

en: General:
ast: Xeneral:

en: Pointer speed:
ast: Velocidá del punteru:

en: Pointer acceleration:
ast: Aceleración del punteru:

en: None
ast: Nenguna

en: Standard
ast: Estándar

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
ast: Despacio

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
ast: Rápido

en: Scrolling:
ast: Desplazamientu:
