plasma-desktop - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Favorite Plugins
ast: Plugins favoritos

en: Available Plugins
ast: Plugins disponibles

en: Configure KRunner…
ast: Configurar KRunner…

en: Get New Plugins…
ast: Consiguir plugins nuevos…

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
ast: Aceptar el riesgu y siguir
