plasma-desktop - en to ast translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
ast: Configuración de l'actividá «%1»

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
ast: Creación d'una actividá

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
ast: Guardar

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
ast: Iconu:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ast: Nome:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
ast: Descripción:

en: Shortcut for switching:
ast: Atayu pal cambéu:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
ast: Desaniciar l'actividá «%1»

en: Create New…
ast: Crear…

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
ast: Desaniciu d'una actividá

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
ast: ¿Quies desaniciar l'actividá «%1»?

en: Delete Activity
ast: Desaniciar l'actividá
