plasma-desktop - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Automatic
ar: تلقائي

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
ar: ‏%1 - (%2،%3 %4×%5)

en: No touchscreens found
ar: لم يعثر على شاشات لمس

en: Connect an external touchscreen
ar: صِل شاشة لمس خارجية

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ar: الجهاز:

en: Enabled:
ar: ممكّن

en: Target display:
ar: الشاشة المستهدفة:
