kcm_phonon - en to tr translation catalogue (37 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
tr: Sisteminizde bulunan Phonon Arka Uçlarının bir listesidir.  Buradaki sıralama bu arka uçların Phonon içerisindeki kullanım sırasını belirler.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
tr: Tercih Et

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
tr: Ertele

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
tr: Ses Çalma

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
tr: Ses Kaydı

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
tr: Video Kaydı

[ctx: QObject|]
en: Invalid
tr: Geçersiz

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
tr: Seçili aygıtı sına

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
tr: Kategoriler tarafından yok sayılacak olan öntanımlı aygıt sıralamasını tanımlar.

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
tr: Öntanımlı Ses Çalma Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
tr: Öntanımlı Ses Kaydetme Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
tr: Öntanımlı Video Kaydetme Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
tr: '%1' Kategorisi için Ses Çalma Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
tr: '%1' Kategorisi için Ses Kaydetme Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
tr: '%1' Kategorisi için Video Kaydetme Aygıtı Tercihi

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
tr: Gösterilen aygıt tercihlerini aşağıdaki diğer ses çalma kategorilerine uygula:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
tr: Öntanımlı/Belirtilmemiş Kategori

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
tr: Seçilen ses çıkışı aygıtı ayarlanamadı

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
tr: Kullandığını arka uç ses kaydını desteklemeyebilir

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
tr: Kullandığını arka uç video kaydını desteklemeyebilir

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
tr: %1 sınanıyor

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
tr: Çeşitli ortam kategorileri için kullanım durumları. Her kategori için Phonon tarafından hangi aygıtın kullanılacağını tercih edebilirsiniz.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
tr: Gelişmiş aygıtları göster

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
tr: Gösterilen aygıt listesini daha fazla kategori için kullan.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
tr: Aygıt Listesini Uygula...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
tr: Sisteminizde bulunana aygıtlar seçilen kategori için uygun. Aygıtın hangi uygulamalar tarafından kullanılmasını istediğinizi seçin.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
tr: Sıralama aygıt tercihini belirler. Eğer bazı nedenlerle birinci aygıt kullanılamazsa Phonon ikinci aygıtı deneyecek ve bu böyle sürecektir.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
tr: Sına

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
tr: seçilen aygıtı tercih et

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
tr: Tercih Et

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
tr: seçilen aygıt için tercih yok

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
tr: Ertele

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
tr: Phonon Ayarları

[ctx: Settings|]
en: Dialog
tr: Pencere

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
tr: Çoklu Ortam Ayarları

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
tr: Aygıt Önceliği

[ctx: Settings|]
en: Backend
tr: Arka Uç
