kcm_phonon - en to sl translation catalogue (36 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
sl: Seznam najdenih zaledij za Phonon na vašem sistemu. Prikazan vrstni red določa tudi v kakšnem vrstnem redu jih bo uporabljal Phonon.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
sl: Bolj zaželeno

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
sl: Manj zaželeno

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
sl: Predvajanje zvoka

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
sl: Snemanje zvoka

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
sl: Snemanje videa

[ctx: QObject|]
en: Invalid
sl: Neveljavno

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
sl: Preizkusi izbrano napravo

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
sl: Določa privzeti vrstni red naprav, ki pa ga posamezne kategorije lahko spremenijo..

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
sl: Privzete zaželenosti naprav za predvajanje zvoka

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
sl: Privzete zaželenosti naprav za snemanje zvoka

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
sl: Privzete zaželenosti naprav za snemanje videa

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
sl: Zaželenosti naprav za predvajanje zvoka za kategorijo '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
sl: Zaželenost naprav za snemanje zvoka za kategorijo '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
sl: Zaželenosti naprav za snemanje videa za kategorijo '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
sl: Uveljavi trenutno prikazan seznam zaželenosti naprav za naslednje kategorije predvajanja zvoka:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
sl: Privzeta/nedoločena kategorija

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
sl: Izbrane naprave za predvajanje zvoka ni bilo mogoče nastaviti

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
sl: Vaše zaledje morda ne podpira snemanja zvoka

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
sl: Vaše zaledje morda ne podpira snemanja videa

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
sl: Preizkušanje %1

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
sl: Primeri različnih kategorij uporab predstavnosti. Za vsako kategorijo lahko izberete, katero napravo želite uporabljati pri Phonon aplikacijah.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
sl: Prikaži napredne naprave

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
sl: Uporabi trenutno prikazan seznam naprav za več kategorij.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
sl: Uveljavi seznam naprav za...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
sl: Naprave najdene na vašem sistemu, ki so primerne za izbrano kategorijo. Izberite napravo, ki jo želite uporabljati pri aplikacijah.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
sl: Vrstni red določa prednost naprav pri njihovi izbiri. Če iz kakršnegakoli razloga ne more biti uporabljena prva naprava, bo Phonon poskusil uporabiti drugo, in tako naprej.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
sl: Preizkus

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
sl: zaželi se izbrane naprave

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
sl: Bolj zaželeno

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
sl: ni želja po izbrani napravi

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
sl: Manj zaželeno

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
sl: Nastavitve Phonona

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
sl: Nastavitve večpredstavnosti

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
sl: Prednosti naprav

[ctx: Settings|]
en: Backend
sl: Zaledje
