kcm_phonon - en to pl translation catalogue (37 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
pl: Lista programów obsługujących wykorzystywanych przez Phonon.  Kolejność tutaj odpowiada tej, w jakiej Phonon będzie ich używał.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
pl: W górę

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
pl: W dół

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
pl: Odtwarzanie dźwięku

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
pl: Nagrywanie dźwięku

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
pl: Nagrywanie obrazu

[ctx: QObject|]
en: Invalid
pl: Nieprawidłowe

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
pl: Wypróbuj wybrane urządzenie

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
pl: Określa domyślny porządek urządzeń, który może zostać nadpisany przez poszczególne kategorie.

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
pl: Domyślnie urządzenie odtwarzające dźwięk

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
pl: Domyślnie urządzenie nagrywające dźwięk

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
pl: Domyślnie urządzenie nagrywające obraz

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń odtwarzających dźwięk dla kategorii '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń nagrywających dźwięk dla kategorii '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń nagrywających obraz dla kategorii '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
pl: Zastosuj obecnie wyświetlany porządek urządzeń do następujących innych kategorii odtwarzania dźwięku:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
pl: Domyślna/nie podana kategoria

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
pl: Nie udało się ustawienie wybranego urządzenia wyjściowego dźwięku

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
pl: Twój sprzęt może nie obsługiwać nagrywania dźwięku

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
pl: Twój sprzęt może nie obsługiwać nagrywania obrazu

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
pl: Próba %1

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
pl: Różne kategorie przypadków użycia mediów. Dla każdej kategorii, można określić w jakiej kolejności mają być używane urządzenia przez programy Phonon.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
pl: Pokaż ustawienia rozszerzone

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
pl: Użyj obecnie pokazywanej listy urządzeń dla wielu kategorii.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
pl: Zastosuj listę urządzeń do...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
pl: Urządzenia znalezione na twoim systemie, odpowiednie dla wybranej kategorii. Wybierz urządzenie, które ma być używane przez programy.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
pl: Kolejność określa, które urządzenie będzie użyte najpierw. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie można użyć pierwszego urządzenia, Phonon spróbuje użyć drugiego i tak dalej.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
pl: Próba

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
pl: wybieraj zaznaczone urządzenie

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
pl: W górę

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
pl: brak kolejności dla wybranego urządzenia

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
pl: W dół

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
pl: Ustawienia Phonona

[ctx: Settings|]
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
pl: Ustawienia multimediów

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
pl: &Kolejność urządzeń

[ctx: Settings|]
en: Backend
pl: Silnik
