plasma-desktop - en to eu translation catalogue (37 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
eu: Zure sisteman aurkitutako Phonon-en bizkarraldekoen zerrenda bat. Hemengo ordenak zehazten du Phonon-ek zein ordenetan erabiliko dituen.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
eu: Hobetsi

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
eu: Atzeratu

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
eu: Audioa atzera-jotzea

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
eu: Audioa grabatzea

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
eu: Bideoa grabatzea

[ctx: QObject|]
en: Invalid
eu: Baliogabea

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
eu: Probatu hautatutako gailua

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
eu: Banakako kategoriek gainidatz ditzaketen gailuen hurrenkera lehenetsia zehazten du.

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
eu: Audioa atzera-jotzeko gailu lehenetsiaren hobespena

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
eu: Audioa grabatzeko gailu lehenetsiaren hobespena

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
eu: Bideoa grabatzeko gailu lehenetsiaren hobespena

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
eu: Audioa atzera-jotzeko gailuaren hobespena '%1' kategoriarako

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
eu: Audioa grabatzeko gailuaren hobespena '%1' kategoriarako

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
eu: Bideoa grabatzeko gailuaren hobespena '%1' kategoriarako

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
eu: Ezarri orain erakusten ari den gailuen hobespen zerrenda audioa atzera-jotzeko beste kategoria hauei:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
eu: Lehentsitako/zehaztugabeko kategoria

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
eu: Huts egin du hautatutako audio-irteerako gailua ezartzea

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
eu: Baliteke zure bizkarraldekoak audio-grabatzea ez onartzea

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
eu: Baliteke zure bizkarraldekoak bideo-grabatzea ez onartzea

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
eu: %1 probatzen

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
eu: Euskarri-erabileren hainbat kategoria. Kategoria bakoitzerako aukeratu dezakezu Phonon aplikazioek zein gailu erabiltzea nahiago duzun.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
eu: Erakutsi gailu aurreratuak

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
eu: Erabili unean erakutsitako gailuen zerrenda kategoria gehiagorako.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
eu: Gailuen zerrenda ezarri honi...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
eu: Zure sisteman aurkitutako gailuak, hautatutako kategoriarako egokiak direnak. Aukeratu aplikazioek erabiltzea nahi duzun gailua.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
eu: Hurrenkerak gailuen lehentasuna zehazten du. Edozergatik lehen gailua ezin bada erabili, Phonon bigarrena erabiltzen saiatuko da, eta hala jarraituko du, hurrenez hurren.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
eu: Proba

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
eu: hobetsi hautatutako gailua

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
eu: Hobetsi

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
eu: hobespenik ez hautatutako gailurako

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
eu: Atzeratu

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
eu: Phonon ezarpenak

[ctx: Settings|]
en: Dialog
eu: Elkarrizketa-koadroa

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
eu: Multimedia ezarpenak

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
eu: &Gailuaren lehentasuna

[ctx: Settings|]
en: Backend
eu: Bizkarraldekoa
