kcm_phonon - en to eo translation catalogue (37 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
eo: Listo de Phonon-internoj en via sistemo. Phonon uzos ilin laŭ la ordo en ĉi tiu listo.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
eo: Preferi

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
eo: Cedi

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
eo: Sonreproduktado

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
eo: Sonregistrado

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
eo: Vidregistrado

[ctx: QObject|]
en: Invalid
eo: Nevalida

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
eo: Testi la elektitan disponaĵon

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
eo: Difinas la defaŭltan ordigadon de aparatoj kiu povas esti superregata per individuaj kategorioj.

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
eo: Defaŭlta Prefero de Sonreprodukta Aparato

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
eo: Defaŭlta Prefero de Sonregistra Aparato

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
eo: Defaŭlta Prefero de Vidregistra Aparato

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
eo: Prefero de Sonreprodukta Aparato for la Kategorio '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
eo: Prefero de Sonregistra Aparato por la Kategorio '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
eo: Prefero de Vidregistra Aparato por la Kategorio '%1'

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
eo: Apliki la aktuale montratan aparatpreferoliston al la sekvantaj ceteraj kategorioj de sonreprodukto:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
eo: Defaŭlta/Nespecifita Kategorio

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
eo: Malsukcesis meti la elektitan aŭdeligan aparaton

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
eo: Via internaĵo eble ne subtenas aŭdregistradon

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
eo: Via internaĵo eble ne subtenas vidregistradon

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
eo: testanta %1

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
eo: Diversaj kategorioj de plurmediaj uzkazoj. Por ĉiu kategorio vi povas elekti la aparaton kiun vi preferas por uzo de la Phonon-aplikaĵoj.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
eo: Montri progresintajn aparatojn

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
eo: Uzi la aktuale montratan aparatliston por pliaj kategorioj.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
eo: Apliki Aparatliston Al...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
eo: Aparatoj trovataj en via sistemo, adekvataj por la elektita kategorio. Elektu la aparaton uzendan far la aplikaĵoj.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
eo: La ordo determinas la preferon de la aparatoj. Se ial la unua aparato ne povas esti uzata, Phonon provos uzi la duan, ktp.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
eo: Testo

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
eo: preferi la elektitan aparaton

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
eo: Preferi

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
eo: neniu prefero por la elektita aparato

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
eo: Cedi

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
eo: Agordo de Phonon

[ctx: Settings|]
en: Dialog
eo: Dialogo

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
eo: Plurmedia Agordo

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
eo: A&parata Prioritato

[ctx: Settings|]
en: Backend
eo: Interno
