kcm_phonon - en to bg translation catalogue (37 entries)

[ctx: BackendSelection|]
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
bg: Списък на бекендите на Phonon, открити във вашата система.  Редът тук определя реда, в който Phonon ще ги използва.

[ctx: BackendSelection|]
en: Prefer
bg: Предпочитане

[ctx: BackendSelection|]
en: Defer
bg: Отмяна на предпочитане

[ctx: QObject|]
en: Audio Playback
bg: Възпроизвеждане на звук

[ctx: QObject|]
en: Audio Recording
bg: Запис на звук

[ctx: QObject|]
en: Video Recording
bg: Запис на видео

[ctx: QObject|]
en: Invalid
bg: Невалидно

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Test the selected device
bg: Тестване на избраното устройство

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
bg: Определя подредбата на устройствата по подразбиране, която може да бъде променена от отделните категории.

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Playback Device Preference
bg: Настройки на устройството за възпроизвеждане на звук по подразбиране

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Audio Recording Device Preference
bg: Настройки на устройството за запис на звук по подразбиране

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default Video Recording Device Preference
bg: Настройки на устройството за запис на видео по подразбиране

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
bg: Предпочитания за устройство за възпроизвеждане на звук за категорията "%1

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
bg: Предпочитания за устройство за запис на звук за категорията "%1

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
bg: Предпочитания за устройство за запис на видео за категорията "%1

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
bg: Прилагане на текущо показания списък с предпочитания на устройството към следните други категории за възпроизвеждане на звук:

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Default/Unspecified Category
bg: Стандартна/неопределена категория

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Failed to set the selected audio output device
bg: Неуспешно задаване на избраното устройство за аудио изход

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support audio recording
bg: Бекендът може да не поддържа запис на звук

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Your backend may not support video recording
bg: Бекендът може да не поддържа запис на видео

[ctx: Phonon::DevicePreference|]
en: Testing %1
bg: Тестване %1

[ctx: DevicePreference|]
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
bg: Различни категории случаи на използване на медиите.  За всяка категория можете да изберете какво устройство предпочитате да се използва от приложенията на Phonon.

[ctx: DevicePreference|]
en: Show advanced devices
bg: Показване на разширени устройства

[ctx: DevicePreference|]
en: Use the currently shown device list for more categories.
bg: Използване на текущо показания списък с устройства за повече категории.

[ctx: DevicePreference|]
en: Apply Device List To...
bg: Прилагане на списъка с устройства към...

[ctx: DevicePreference|]
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
bg: Устройства, открити в системата ви, подходящи за избраната категория.  Изберете устройството, което желаете да бъде използвано от приложенията.

[ctx: DevicePreference|]
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
bg: Редът определя предпочитанията на устройствата. Ако по някаква причина първото устройство не може да бъде използвано, Phonon ще се опита да използва второто и т.н.

[ctx: DevicePreference|]
en: Test
bg: Тестване

[ctx: DevicePreference|]
en: prefer the selected device
bg: предпочитане на избраното устройство

[ctx: DevicePreference|]
en: Prefer
bg: Предпочитане

[ctx: DevicePreference|]
en: no preference for the selected device
bg: без предпочитане на избраното устройство

[ctx: DevicePreference|]
en: Defer
bg: Отмяна на предпочитане

[ctx: QObject|]
en: Phonon Settings
bg: Настройки на Phonon

[ctx: Settings|]
en: Dialog
bg: Диалогов прозорец

[ctx: Settings|]
en: Multimedia Settings
bg: Настройики за мултимедия

[ctx: Settings|]
en: De&vice Priority
bg: &Предпочитан ред на устройствата

[ctx: Settings|]
en: Backend
bg: Бекенд
