libksysguard - en to sl translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
sl: Naloži prednastavitev

en: Delete this preset
sl: Zbriši to prednastavitev

en: Presets:
sl: Prednastavitve:

en: Load Preset...
sl: Naloži prednastavitve...

en: Get new presets...
sl: Dobi nove prednastavitve...

en: Save Settings As Preset
sl: Shrani nastavitve kot prednastavitve

en: Title:
sl: Naslov:

en: Show Title
sl: Prikaži naslov

en: Display Style:
sl: Slog prikaza:

en: Get New Display Styles...
sl: Dobi nove sloge prikaza...

en: Minimum Time Between Updates:
sl: Minimalni čas med posodobitvami:

en: No Limit
sl: Ni omejitve

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
sl: 1 sekunda

en: %1 seconds
sl: %1 sekund

en: Total Sensor | Total Sensors
sl[0]: Totalni senzor
sl[1]: Totalna senzorja
sl[2]: Totalni senzorji
sl[3]: Totalni senzorji

en: Sensors
sl: Senzorji

en: Text-Only Sensors
sl: Senzorji samo kot besedilo

[ctx: @title:group General options]
en: General:
sl: Splošno:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
sl: Prikaži legendo

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
sl: Naloženi stolpci

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
sl: Orientacija stolpca:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
sl: Navpična

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
sl: Vodoravna

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
sl: Os:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
sl: Prikaži oznake osi Y

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
sl: Prikaži mrežne črte

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
sl: Samodejni obseg podatkov

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
sl: Od:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
sl: Do:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
sl: Uporabi barvo senzorja:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
sl: Število stolpcev:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
sl: Samodejno

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
sl: Slog prikaza:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
sl: Videz

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
sl: Naloženi grafikoni

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
sl: Gladke črte

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
sl: Neprosojnost področja pod vrstico:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
sl: Obsegi podatkov

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
sl: Samodejni obseg podatkov Y

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
sl: Od (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
sl: Do (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
sl: Prikaži zadnjega:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekund
sl[1]: %1 sekunda
sl[2]: %1 sekundi
sl[3]: %1 sekunde

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
sl: Začetni kot:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
sl: Skupni kot kroga:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
sl: Zaokrožene črte

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
sl: Skupinski senzorji na osnovi vrednosti totalnih senzorjev.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
sl: Kliknite za izbiro senzorja…

en: Search...
sl: Išči...

[ctx: @action:button]
en: Back
sl: Nazaj

en: System Monitor Sensor
sl: Senzor sistemskega monitorja
