libksysguard - en to pa translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਕੁੱਲ ਵਰਤੋਂ

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਵਰਤੋਂਕਾਰ ਵਰਤੋਂ

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਸਿਸਟਮ ਵਰਤੋਂ

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਉਡੀਕ ਵਰਤੋਂ

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਘੜੀ ਫ੍ਰੀਕਿਊਂਸੀ

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਤਾਪਮਾਨ

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਨਾਂ

en: [Group] Used
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਵਰਤੀ

en: [Group] Available
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਮੌਜੂਦ

en: [Group] Percentage Used
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਫ਼ੀਸਦੀ ਵਰਤੀ

en: [Group] Total Size
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਕੁੱਲ ਆਕਾਰ

en: [Group] Network Name
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਨੈੱਟਵਰਕ ਦਾ ਨਾਂ

en: [Group] IPv4 Address
pa: [ਗਰੁੱਪ] IPv4 ਐਡਰੈੱਸ

en: [Group] IPv6 Address
pa: [ਗਰੁੱਪ] IPv6 ਐਡਰੈੱਸ

en: [Group] Signal Strength
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਸਿਗਨਲ ਮਜ਼ਬੂਤੀ

en: [Group] Download Rate
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਡਾਊਨਲੋਡ ਦੀ ਦਰ

en: [Group] Total Downloaded
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਕੁੱਲ ਡਾਊਨਲੋਡ ਕੀਤਾ

en: [Group] Upload Rate
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਅੱਪਲੋਡ ਦੀ ਦਰ

en: [Group] Total Uploaded
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਕੁੱਲ ਅੱਪਲੋਡ ਕੀਤਾ

en: [Group] Name
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਨਾਂ

en: [Group] Total Space
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਕੁੱਲ ਥਾਂ

en: [Group] Used Space
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਵਰਤੀ ਗਈ ਥਾਂ

en: [Group] Free Space
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਖਾਲੀ ਥਾਂ

en: [Group] Read Rate
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਪੜ੍ਹਨ ਦੀ ਦਰ

en: [Group] Write Rate
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਲਿਖਣ ਦੀ ਦਰ

en: [Group] Percentage Free
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਫ਼ੀਸਦੀ ਖਾਲੀ

en: [Group] CPU
pa: [ਗਰੁੱਪ] CPU

en: [Group] Disk
pa: [ਗਰੁੱਪ] ਡਿਸਕ

en: [Group]
pa: [ਗਰੁੱਪ]

en: Sensor Browser
pa: ਸੈਂਸਰ ਬਰਾਊਜ਼ਰ
