libksysguard - en to lt translation catalogue (16 entries)

[ctx: Bytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u2009 (thin space) to separate value and unit
en: %1 B/s
lt: %1 B/sek.

[ctx: Kilobytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 Ki​B/s
lt: %1 Ki​B/sek.

[ctx: Megabytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 Mi​B/s
lt: %1 Mi​B/sek.

[ctx: Gigabytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 Gi​B/s
lt: %1 Gi​B/sek.

[ctx: Terabytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 Ti​B/s
lt: %1 Ti​B/sek.

[ctx: Petabytes per second unit symbol]
note: i18n: Use \u202F (thin non-break space) to separate value and prefixed unit; Use \u200B (zero-width space) to separate prefix and unit.
en: %1 Pi​B/s
lt: %1 Pi​B/sek.

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
note: i18n: Use \u2009 (thin space) to separate value and unit
en: %1 RPM
lt: %1 aps./min.

[ctx: Seconds unit symbol]
note: i18n: Use \u200B (zero width space) to separate value and unit
en: %1​s
lt: %1​ sek.

[ctx: Bytes per second unit symbol]
en: B/s
lt: B/sek.

[ctx: Kilobytes per second unit symbol]
en: KiB/s
lt: KiB/sek.

[ctx: Megabytes per second unit symbol]
en: MiB/s
lt: MiB/sek.

[ctx: Gigabytes per second unit symbol]
en: GiB/s
lt: GiB/sek.

[ctx: Terabytes per second unit symbol]
en: TiB/s
lt: TiB/sek.

[ctx: Petabytes per second unit symbol]
en: PiB/s
lt: PiB/sek.

[ctx: Revolutions per minute unit symbol]
en: RPM
lt: Aps./min.

[ctx: Seconds unit symbol]
en: s
lt: sek.
