libksysguard - en to ka translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
ka: [ჯგუფი] ჯამური გამოყენება

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
ka: [ჯგუფი] მომხმარებლის მიერ გამოყენება

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
ka: [ჯგუფი] სისტემური გამოყენება

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
ka: [ჯგუფი] მოცდის გამოყენება

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
ka: [ჯგუფი] საათის სიხშირე

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
ka: [ჯგუფი] ტემპერატურა

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
ka: [ჯგუფი] სახელი

en: [Group] Used
ka: [ჯგუფი] გამოყენებული

en: [Group] Available
ka: [ჯგუფი] ხელმისაწვდომია

en: [Group] Percentage Used
ka: [ჯგუფი] გამოყენებული პროცენტი

en: [Group] Total Size
ka: [ჯგუფი] ჯამური ზომა

en: [Group] Network Name
ka: [ჯგუფი] ქსელის სახელი

en: [Group] IPv4 Address
ka: [ჯგუფი] IPv4 მისამართი

en: [Group] IPv6 Address
ka: [ჯგუფი] IPv6 მისამართი

en: [Group] Signal Strength
ka: [ჯგუფი] სიგნალის სიძლიერე

en: [Group] Download Rate
ka: [ჯგუფი] გადმოწერის სიჩქარე

en: [Group] Total Downloaded
ka: [ჯგუფი] სულ გადმოწერილი

en: [Group] Upload Rate
ka: [ჯგუფი] ატვირთვის სიჩქარე

en: [Group] Total Uploaded
ka: [ჯგუფი] სულ ატვირთულია

en: [Group] Name
ka: [ჯგუფი] სახელი

en: [Group] Total Space
ka: [ჯგუფი] ჯამური სივრცე

en: [Group] Used Space
ka: [ჯგუფი] გამოყენებული სივრცე

en: [Group] Free Space
ka: [ჯგუფი] თავისუფალი სივრცე

en: [Group] Read Rate
ka: [ჯგუფი] კითხვის სიჩქარე

en: [Group] Write Rate
ka: [ჯგუფი] ჩაწერის სიჩქარე

en: [Group] Percentage Free
ka: [ჯგუფი] თავისუფალი პროცენტი

en: [Group] CPU
ka: [ჯგუფი] CPU

en: [Group] Disk
ka: [ჯგუფი] დისკი

en: [Group]
ka: [ჯგუფი]

en: Sensor Browser
ka: სენსორების დათვალიერება
