libksysguard - en to hu translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
hu: [Csoport] Teljes használat

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
hu: [Csoport] Felhasználói használat

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
hu: [Csoport] Rendszer használat

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
hu: [Csoport] Várakozási használat

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
hu: [Csoport] Órajelfrekvencia

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
hu: [Csoport] Hőmérséklet

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
hu: [Csoport] Név

en: [Group] Used
hu: [Csoport] Felhasznált

en: [Group] Available
hu: [Csoport] Elérhető

en: [Group] Percentage Used
hu: [Csoport] Felhasznált százalék

en: [Group] Total Size
hu: [Csoport] Teljes méret

en: [Group] Network Name
hu: [Csoport] Hálózatnév

en: [Group] IPv4 Address
hu: [Csoport] IPv4 cím

en: [Group] IPv6 Address
hu: [Csoport] IPv6 cím

en: [Group] Signal Strength
hu: [Csoport] Jelerősség

en: [Group] Download Rate
hu: [Csoport] Letöltési sebesség

en: [Group] Total Downloaded
hu: [Csoport] Összesen letöltött

en: [Group] Upload Rate
hu: [Csoport] Feltöltési sebesség

en: [Group] Total Uploaded
hu: [Csoport] Összesen feltöltött

en: [Group] Name
hu: [Csoport] Név

en: [Group] Total Space
hu: [Csoport] Összes hely

en: [Group] Used Space
hu: [Csoport] Foglalt hely

en: [Group] Free Space
hu: [Csoport] Szabad hely

en: [Group] Read Rate
hu: [Csoport] Olvasási sebesség

en: [Group] Write Rate
hu: [Csoport] Írási sebesség

en: [Group] Percentage Free
hu: [Csoport] Szabad százalék

en: [Group] CPU
hu: [Csoport] CPU

en: [Group] Disk
hu: [Csoport] Lemez

en: [Group]
hu: [Csoport]

en: Sensor Browser
hu: Szenzorböngésző
