libksysguard - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Load Preset
gl: Cargar unha predefinición

en: Delete this preset
gl: Eliminar a predefinición

en: Presets:
gl: Predefinicións:

en: Load Preset...
gl: Cargar unha predefinición…

en: Get new presets...
gl: Obter novas predefinicións…

en: Save Settings As Preset
gl: Gardar a configuración como unha predefinición

en: Title:
gl: Título:

en: Show Title
gl: Amosar o título

en: Display Style:
gl: Estilo visual:

en: Get New Display Styles...
gl: Obter novos estilos visuais…

en: Minimum Time Between Updates:
gl: Tempo mínimo entre actualizacións:

en: No Limit
gl: Sen límite

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
gl: 1 segundo

en: %1 seconds
gl: %1 segundos

en: Total Sensor | Total Sensors
gl[0]: Sensor total
gl[1]: Sensores totais

en: Sensors
gl: Sensores

en: Text-Only Sensors
gl: Sensores só de texto

[ctx: @title:group General options]
en: General:
gl: Xeral:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
gl: Amosar a lenda.

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
gl: Barras arrimadas.

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
gl: Orientación da barra:

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
gl: Eixe:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
gl: Amosar as lendas do eixo Y.

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
gl: Amosar as liñas da grade.

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
gl: Intervalo de datos automático.

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
gl: De:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
gl: A:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
gl: Usar a cor do sensor:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
gl: Número de columnas:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
gl: Automático

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
gl: Estilo visual:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
gl: Aparencia

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
gl: Barras amoreadas

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
gl: Liñas suaves

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
gl: Opacidade da zona baixo a liña:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
gl: Intervalo de datos…

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
gl: Intervalo de datos automático en Y.

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
gl: De (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
gl: A (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
gl: Amosar as últimas:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
gl[0]: %1 segundo
gl[1]: %1 segundos

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
gl: Ángulo inicial:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
gl: Ángulo total dos sectores:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
gl: Liñas arredondadas.

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
gl: Agrupar os sensores segundo o valor dos sensores totais.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
gl: Prema para seleccionar un sensor…

en: Search...
gl: Buscar…

[ctx: @action:button]
en: Back
gl: Volver

en: System Monitor Sensor
gl: Sensores de vixilancia do sistema
