libksysguard - en to fi translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
fi: [Ryhmä] Käyttö kaikkiaan

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
fi: [Ryhmä] Käyttäjän käyttö

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
fi: [Ryhmä] Järjestelmäkäyttö

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
fi: [Ryhmä] Odotustilakäyttö

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
fi: [Ryhmä] Kellotaajuus

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
fi: [Ryhmä] Lämpötila

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
fi: [Ryhmä] Nimi

en: [Group] Used
fi: [Ryhmä] Käytössä

en: [Group] Available
fi: [Ryhmä] Käytettävissä

en: [Group] Percentage Used
fi: [Ryhmä] Osuus käytössä

en: [Group] Total Size
fi: [Ryhmä] Yhteiskoko

en: [Group] Network Name
fi: [Ryhmä] Verkon nimi

en: [Group] IPv4 Address
fi: [Ryhmä] IPv4-osoite

en: [Group] IPv6 Address
fi: [Ryhmä] IPv6-osoite

en: [Group] Signal Strength
fi: [Ryhmä] Signaalinvoimakkuus

en: [Group] Download Rate
fi: [Ryhmä] Latausnopeus

en: [Group] Total Downloaded
fi: [Ryhmä] Ladattu kaikkiaan

en: [Group] Upload Rate
fi: [Ryhmä] Lähetysnopeus

en: [Group] Total Uploaded
fi: [Ryhmä] Lähetetty kaikkiaan

en: [Group] Name
fi: [Ryhmä] Nimi

en: [Group] Total Space
fi: [Ryhmä] Tilaa kaikkiaan

en: [Group] Used Space
fi: [Ryhmä] Käytössä oleva tila

en: [Group] Free Space
fi: [Ryhmä] Vapaana oleva tila

en: [Group] Read Rate
fi: [Ryhmä] Lukunopeus

en: [Group] Write Rate
fi: [Ryhmä] Kirjoitusnopeus

en: [Group] Percentage Free
fi: [Ryhmä] Osuus vapaana

en: [Group] CPU
fi: [Ryhmä] Suoritin

en: [Group] Disk
fi: [Ryhmä] Levy

en: [Group]
fi: [Ryhmä]

en: Sensor Browser
fi: Anturiselain
