libksysguard - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: Load Preset
eo: Ŝargi Antaŭagordon

en: Delete this preset
eo: Forigi ĉi antaŭagordon

en: Presets:
eo: Antaŭagordoj:

en: Load Preset...
eo: Ŝargi antaŭgordilon...

en: Get new presets...
eo: Akiri novajn antaŭmetojn...

en: Save Settings As Preset
eo: Konservi agordojn kiel antaŭdifinon

en: Title:
eo: Titolo:

en: Show Title
eo: Montri Titolon

en: Display Style:
eo: Montra Stilo:

en: Get New Display Styles...
eo: Akiri novajn bildigstilojn...

en: Minimum Time Between Updates:
eo: Minimuma Tempo Inter Ĝisdatigoj:

en: No Limit
eo: Neniu Limo

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
eo: 1 sekundo

en: %1 seconds
eo: %1 sekundoj

en: Total Sensor | Total Sensors
eo[0]: Ensuma sensilo
eo[1]: Ensumaj sensiloj

en: Sensors
eo: Sensiloj

en: Text-Only Sensors
eo: Nur Tekstaj Sensiloj

[ctx: @title:group General options]
en: General:
eo: Ĝenerala:

[ctx: @option:check]
en: Show legend
eo: Montri klarigbreton

[ctx: @option:check]
en: Stacked bars
eo: Stakitaj bretoj

[ctx: @label for radiobutton group, Orientation of bar chart]
en: Bar orientation:
eo: Orientiĝo de breto:

[ctx: @option:radio Vertical option for the bar chart]
en: Vertical
eo: Vertikala

[ctx: @option:radio Horizontal option for the bar chart]
en: Horizontal
eo: Horizontala

[ctx: @label Options about axis and label of bar chart]
en: Axis:
eo: Akso:

[ctx: @option:check]
en: Show Y axis labels
eo: Montri Y-aksajn etikedojn

[ctx: @option:check]
en: Show grid lines
eo: Montri kradliniojn

[ctx: @option:check]
en: Automatic data range
eo: Aŭtomata datumgamo

[ctx: @label:spinbox data range]
en: From:
eo: De:

[ctx: @label:spinbox data range]
en: To:
eo: Al:

[ctx: @option:check]
en: Use sensor color:
eo: Uzi sensilkoloron:

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of columns:
eo: Nombro da kolumnoj:

[ctx: @label automatic number of columns]
en: Automatic
eo: Aŭtomata

[ctx: @label:listbox items are sensor face names]
en: Display style:
eo: Montra stilo:

[ctx: @title:group]
en: Appearance
eo: Aspekto

[ctx: @option:check]
en: Stacked charts
eo: Stakitaj diagramoj

[ctx: @option:check]
en: Smooth lines
eo: Glataj linioj

[ctx: @label:spinbox]
en: Opacity of area below line:
eo: Opakeco de areo sub linio:

[ctx: title:group]
en: Data Ranges
eo: Datumaj Intervaloj

[ctx: @option:check]
en: Automatic Y data range
eo: Aŭtomata Y-datuma gamo

[ctx: @label:spinbox]
en: From (Y):
eo: De (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: To (Y):
eo: Al (Y):

[ctx: @label:spinbox]
en: Show last:
eo: Montri lastan:

[ctx: @item:valuesuffix %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
eo[0]: %1 sekundo
eo[1]: %1 sekundoj

[ctx: @label:spinbox]
en: Starting angle:
eo: Komenca angulo:

[ctx: @label:spinbox]
en: Total pie angle:
eo: Suma tort-angulo:

[ctx: @option:check]
en: Rounded lines
eo: Rondigitaj linioj

[ctx: @option:check]
en: Group sensors based on the value of the total sensors.
eo: Grupaj sensiloj bazitaj sur la valoro de la totalaj sensiloj.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
eo: Klaku por elekti sensilon…

en: Search...
eo: Serĉi...

[ctx: @action:button]
en: Back
eo: Reen

en: System Monitor Sensor
eo: Sistemo Monitor Sensilo
