libksysguard - en to bg translation catalogue (31 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
bg: [Група] Общо използване

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
bg: [Група] Потребителско използване

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
bg: [Група] Системно използване

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
bg: [Група] Използване в режим на изчакване

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
bg: [Група] Тактова честота

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
bg: [Група] Температура

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
bg: [Група] Име

en: [Group] Used
bg: [Група] Използванo

en: [Group] Available
bg: [Група] Налично

en: [Group] Percentage Used
bg: [Група] Процент използвано

en: [Group] Total Size
bg: [Група] Общ размер

en: [Group] Network Name
bg: [Група] Име на мрежата

en: [Group] IPv4 Address
bg: [Група] IPv4 адрес

en: [Group] IPv6 Address
bg: [Група] IPv6 адрес

en: [Group] Signal Strength
bg: [Група] Сила на сигнала

en: [Group] Download Rate
bg: [Група] Скорост на изтегляне

en: [Group] Total Downloaded
bg: [Група] Общо изтеглени данни

en: [Group] Upload Rate
bg: [Група] Скорост на качване

en: [Group] Total Uploaded
bg: [Група] Общо качени данни

en: [Group] Name
bg: [Група] Име

en: [Group] Total Space
bg: [Група] Общо пространство

en: [Group] Used Space
bg: [Група] Използвано пространство

en: [Group] Free Space
bg: [Група] Свободно пространство

en: [Group] Read Rate
bg: [Група] Скорост на четене

en: [Group] Write Rate
bg: [Група] Скорост на запис

en: [Group] Percentage Free
bg: [Група] Процент свободно

en: [Group] CPU
bg: [Група] CPU

en: [Group] Disk
bg: [Група] Диск

en: [Group]
bg: [Група]

en: Sensor Browser
bg: Преглед на сензори

[ctx: Name (unit)]
en: %1 (%2)
bg:  %1 ( %2)
